VII. ROČNÍK TURNAJA HLBOCKÝCH ULÍC

V prvý prázdninový deň sa na štadióne TJ Hlboké uskutočnil v poradí už VII. ročník Turnaja hlbockých ulíc, ktorý nesie od minulého ročníka názov ,,Memoriál Viliama Šlahora". Tohto ročníka sa zúčastnili opäť štyri družstvá, ktoré si to rozdali o ,,majstra Hlbokého". Turnaj otvoril starosta obce Hlboké Ing. Miloš Čobrda s predsedom TJ Hlboké Mgr. Petrom Koprlom. Minuloroční víťazi hráči SNP tento rok titul neobhájili a skončili prekvapujúco až na treťom mieste. Predbehli ich aj Starí páni TJ Hlboké, ktorí nad nimi vyhrali v poslednom zápase turnaja. Zo zisku trofeje sa po prvýkrát tešilo spojené mužstvo Záhumnia a Mlák. Na poslednom mieste sa umiestnili hráči Košutovca, ktorí turnaj nedohrali a na svoj tretí zápas ani nenastúpili. Najlepším brankárom turnaja bol vyhlásený Miroslav Zríni /SNP/, najlepšími strelcami sa stali Milan Mráz /Starí páni/ a Erik Jurica /SNP/. Víťazom súťaže v kopaní pokutových kopov sa stal Tomáš Slovík - najčerstvejšia posila nášho ,A" mužstva pred novou sezónou. Do tejto súťaže sa zapojilo 35 strelcov. Čelili dvom brankárom Michalovi Hrušeckému a Miroslavovi Zrínimu. Ceny víťazom odovzdával pán Viliam Šlahor. Venovali ich ARCHEUS Senica a PUCOSPORT Senica. Výhru si prebral aj čerstvý víťaz našej tipovačky Robo Gašpárek. Opäť teda vyšla pekná futbalová akcia a veríme, že aj v budúcnosti bude turnaj pokračovať ďalšími ročníkmi.

Výsledky turnaja:

SNP - Košutovec 4:2 /3:1/ g: Jurica 2, Kubík, Drinc - Jonáš, Králik

Mláky/Záhumnie - Starí páni TJ Hlboké 3:2 /3:1/ g: Pawlusiow, R. Mráz, Šlahor - Baran, J. Jediný

Mláky/Záhumnie - SNP 0:0

Košutovec - Starí páni TJ Hlboké 1:10 /1:4/ g: Tesárik - M. Mráz 2, Šulc 2, Kukliš 2, J. Šulla 2, J. Jediný, Mir. Otrísal

Košutovec - Mláky/Záhumnie 0:3 kontumačne, Košutovec na zápas nenastúpil

SNP - Starí páni TJ Hlboké 2:3 /1:1/ g: Drinc, Jurica - M. Mráz, Mir. Otrísal, Mar. Otrísal

Tabuľka:

1. Mláky/Záhumnie       3z    7 bodov   6:2

2. Starí páni TJ Hlboké 3z    6 bodov  15:6

3. SNP                           3z    4 body     6:5

4. Košutovec                 3z     0 bodov  3:17

Zostavy jednotlivých mužstiev:

Mláky/Záhumnie: Hrušecký, M. Filípek st., P. Jorík, Joríková, Fica, Zajac, D. Švárny, R. Mráz, Pawlusiow, M. Jonáš, Piskla, R. Otépka, Jarábek, V. Šlahor

Starí páni TJ Hlboké: M. Otépka, Šulc, Špoták, J. Jediný, M. Mráz, Mir. Otrísal, Mar. Otrísal, Perička Zuzčák, J. Šulla, Kukliš, Baran.

SNP: Zríni, Kovár, Wolf, Hílková, Drinc, B. Chovanec, J. Chovanec, Macek, Kubík, Jurica.

Košutovec: Jurkovič, Žák, P. Jonáš, Polakovič, Kramár, Mjakiš, Králik, Tesárik, Slezák, Maxián, Lukáč.

Víťazné mužstvo Mláky/Záhumnie: horný rad zľava: Jorík, R. Otépka, Mráz, Piskla, D. Švárny, Joríková. Dolný rad zľava: Jarábek, M. Jonáš, M. Filípek, Pawlusiow, Zajac. Ležia Hrušecký a Fica.